Zaloguj się

Zaawansowane
Ogłoszenie

Foto wyprawa: Indonezja 6-22.08.2020 cena: 6790.00 PLN

Województwo: Mazowieckie
Miasto:
Ulica:
Osoba / Firma: Marta
Telefon:
Strona www: http://www.pakujplecak.pl
   
Treść:

Indonezja, to fascynująca mozaika kultur, obyczajów i religii. Podczas foto wyprawy wybieramy takie trasy, aby każdy mógł uchwycić znakomity kadr. Zabierzemy Was:

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png');">➡do Tana Toraja, górskiego regionu z polami ryżowymi. Najodważniejsi będą mogli wziąć udział w szokujących rytuałach pogrzebowych Toradżów. Odwiedzimy nekropolie wypełnione tysiącami szkieletów, sfotografujemy tradycyjne groby w skałach i dziuplach drzew, w których spoczywają niemowlęta.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png');">➡do prowincji Gorontalo, gdzie jeśli dopisze nam szczęście, zobaczymy rekiny wielorybie. Czeka nas trekking przez las deszczowy oraz wizyta u plemienia Polahi, którego członkowie żyją z dala od cywilizacji.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png');">➡na wyspy Togian, gdzie odwiedzimy rybaków Bajo oraz posnurkujemy w kilku miejscach, w których toczy się oszałamiające życie podwodne. Zamieszkamy w odciętych od cywilizacji bungalowach oraz popływamy w Jellyfish lake, pełnym niegroźnych meduz.
https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png');">➡do miasta Tentena - tam, chętni będą mogli skosztować nietoperza i wykąpać się w wodospadzie.
Wyślij wiadomość do firmy: zostanie ona dostarczona pod adres email firmy.

CAPTCHA: Poniżej znajduje się zabezpieczenie przed niechcianymi wpisami.
Przepisz litery i liczby znajdujące się na poniższym obrazku.

Captcha

Ogłoszenie dodano: 2020-01-14 | Ogłoszenie ważne do: 2020-01-29 | Liczba wyświetleń strony: 14