Zaloguj się

Zaawansowane
Cennik

OGŁOSZENIA


Jeśli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie OgloszeniaTurystyka.pl całkowicie BEZPŁATNIE.


Dodatkowo możesz w łatwy sposób prezentować dodane ogłoszenia na stronie głównej serwisu i na stronach kategorii wyróżniając je czerwoną ramką, wyświetlając je zawsze na górze wyników kategorii. Ceny ogłoszeń o niestandardowym charakterze:


  1. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM – wyróżnione czerwoną ramką na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 1,23 PLN z VAT przy płatności PREMIUM SMS lub przy płatności on-line.
  2. Pakiet ogłoszeniowy PREMIUM PLUS – ogłoszenie wyświetlane jest na stronie głównej według rotacyjnych cykli, wyróżnione poprzez czerwoną ramkę na liście ogłoszeń, wyświetlające się zawsze na początku przypisanej kategorii – 2,46 PLN z VAT przy płatności PREMIUM SMS lub przy płatności on-line.


Jak zapłacić za ogłoszenie?


Serwis OgloszeniaTurystyka.pl umożliwia wygodne dokonanie płatności przy pomocy:


  1. PŁATNOŚCI SMS - po dodaniu ogłoszenia i wybraniu rodzaju promocji ogłoszenia, wybierają państwo metodę płatności SMS, następnie w celu otrzymania kodu promocyjnego należy wysłać wiadomość tekstową SMS pod podany numer telefonu.
  2. PŁATNOŚCI ON-LINE - po dodaniu ogłoszenia i wybraniu rodzaju promocji ogłoszenia, wybierają państwo metodę płatności on-line, następnie w celu otrzymania kodu promocyjnego należy dokonać płatności po przejściu na podany adres serwisu DOTPAY o początkowym adresie: https://ssl.dotpay.pl


Czas emisji ogłoszenia płatnego w serwisie wynosi 14 dni.


WPIS DO KATALOGU FIRM


W serwisie darmowych ogłoszeń oferujemy także wpis do katalogu firm. Wpis taki zawiera tylko podstawowe dane kontaktowe firmy. Wpis podstawowy jest BEZPŁATNY.


Polecamy skorzystanie z wpisu promowanego, który obejmuje więcej informacji dotyczących firm, takich jak: wszystkie dane kontaktowe firmy, opis działalności i produktów, Logo firmy, podstronę do prezentacji wpisy firmy, słowa kluczowe - bardzo istotne przy pozycjonowaniu strony i wyszukiwarkach. Dodatkowo wpis ukazuje się rotacyjnie na stronie głównej serwisu i kategorii katalogu i obramowany jest w czerwoną ramkę.

 

Koszt wpisu promowanego to:

 

1,23 PLN z VAT przy płatności PREMIUM SMS lub przy płatności on-line.

 

Serwis OgloszeniaTurystyka.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Usługa Premium SMS dostępna w sieciach T-Mobile, Orange, Plus GSM, Play, Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne.

Usługę Premium SMS oraz płatności online obsługuje Dotpay. 

Korzystając z usługi DotPay użytkownik akceptuje Regulamin usług SMS.

Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące korzystania i funkcjonowania płatności obsługiwanych przez DotPay S.A. prosimy składać poprzez formularz na stronie DotPay.pl.

 

Właściciel serwisu ogłoszeń turystycznych:

 

Trade Holding sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50 lokal 515
00-695 Warszawa